Sesja n.t. fotografii

 

Zarząd Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Historyków Sztuki zaprasza na pierwszą sesję z cyklu "Fotografia", która odbędzie się w dniu 7 listopada 2002 roku (czwartek) w siedzibie Stowarzyszenia w Warszawie ; początek obrad o godzinie 10.

Program sesji: