KALENDARZ WYSTAW


  • Zbigniew Dłubak, Mariusz Hermanowicz, Antoni Zdebiak
    Choreografia obrazów. Fotografia performatywna
    Fundacja Archeologia Fotografii – wystawa w siedzibie siedziba Biura Rady Głównej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, ul. Nowolipki 2a (wejście obok banku), Warszawa
    22.09.-22.10.2017.

  • Adam Pańczuk
    Promienie
    Galeria Fundacji Archeologia Fotografii
    Warszawa, Andersa 13, klatka VII

    22.09. - 05.11.2017

  • Max Pam
    human eye
    Box galerie
    102 chaussée de Vleurgat - 1050 Bruxelles 
    15.09. – 4.11.2017.

  • Matthew Pillsbury
    Sanctuary 
    Benrubi Gallery
    521 West 26th Street, Floor #2
    New York City, New York 10001 
    14.09 – 22.11.2017

  • Bonnie & Clyde : The End
    PDNB Gallery
    154 Glass street, Ste. 104
    Dallas, Texas 75207
    9.09 – 11.11.2017

  • Téo Bétin, Isabelle Ferreira, Loïc Pantaly, Zhuo Qi, Alexander Raczka, Matthieu Raffard & Linda Sanchez
    Métamorphose de l’ordinaire
    Galerie Les filles du Calvaire
    17 rue des Filles-du-Calvaire - 75 003 Paris
    8.09. – 21.10.2017.

  • Bogdan Dziworski
    F / 5.6
    Leica 7x9 Gallery
    ul. Mysia 3, II piętro, Warszawa
    8.09 – 22.10.2017

  • Johan Poezevara, Benjamin Sandri, Paul Hennebelle et Fabien Silvestre Suzor
    SCOUTING AROUND WESTHOEK
    Galerie Satellite
    Cinéma Churchill, rue du Mouton Blanc, 20 – 4000 Liège
    7.09 – 12.11.2017

  • Mark Steinmetz
    united states_1
    Lothringer13 Halle

    Lothringer Str. 13, 81667 München
    7.09. – 8.10.2017

  • Wanda Michalak
    Walkabout
    Galeria Obserwacja
    ul. Tarczyńska 3, Warszawa
    7.09 – 10.10.2017.

  • Błażej Pindor
    Stan Fugi / Fugue State
    GALERIA STUDIO
PKiN, Pl. Defilad, Warszawa
    6 – 21.09.2017.

  • Astrid Busch (DE), Vincent Delbrouck (BE), Caroline Heider (DE/AT), 
    Herbert Hofer (AT), Paul Aalbert Leitner (AT), Lilly Lulay (DE),  
    Nicolas Rupcich (CL/DE), Anna Vogel (DE), Sinta Werner (DE)

      Collage I - Method

    Werkstätten- und Kulturhaus (WUK)
    Währinger Str. 59, 1090 Wien, Austria
     
5.09 –14.10 2017

  • Wojtek Kukuczka
    Śląsk – obrazy nieuchwycone
    Galeria Bielska BWA
    Bielsko Biała, ul. 3 Maja 11
    29.08 – 24.09.2017.

  • Chris Niedenthal
    Sportografia
    Galeria Fotografii Ratusz, Zamość
    24.08. – 28.09.2017.

  • Francisco Medail
    Fotografías 1930 – 1943
    Rolf Art
    Esmeralda 1353 - C1007ABS
    Buenos Aires, Argentina
    1.08. – 29.09.2017

  • re-collection
    Evan Baden, Dawoud Bey, Lynne Cohen, Kelli Connell, Kei Ito, Deborah Luster, Danny Lyon, Rachel Papo, Christian Patterson, Guillaume Simoneau, Angela Strassheim, Penelope Umbrico, James Welling
    Museum of Contemporary Photography
    600 S Michigan Ave, Chicago, IL 60605
    13.07. – 1.10.2017

  • Autochrome
    The triumph of colour

    The 110 anniversary of the invention of colour photography
    Muzeum Narodowe
    ul. Cystersów 18, 80-330 Gdańsk
    30.06. – 27.09.2017.

  • Willy Ronis
    Château de Tours  
    
Jeu de Paume — Château de Tours 
    
25, avenue André Malraux - 37000 Tours 
    27.06. - 29.10. 2017.

  • Ed van der Elsken 
    Une histoire d’amour à Saint-Germain-des-Prés
    Galerie Folia
13 rue de l’Abbaye, 75006 Paris
    16.06. – 16.09.2017

  • Jacques Henri Lartigue
    Le tennis selon Lartigue
    Le Voleur d’images
    9 rue de St-Simon, 75005 Paris
    24.05. – 15.09.2017.

  • Thomas Struth
    Figure Ground
    Haus der Kunst 
Prinzregentenstrasse 1,D-80538 Munich
    5.05. – 17.09.2017.

  • Autophoto
    De 1900 à nos jours

    Fondation Cartier pour l’art contemporain
    261 Boulevard Raspail, 75014 Paris
    20.04. – 24.09.2017.



Spis treści

Copyright © 1997-2017 Marek Grygiel / Copyright for www edition © 1997-2017 Zeta-Media Inc.