KALENDARZ WYSTAW


  • Krzysztof Pruszkowski
    Katastrofa
    Muzeum Sztuki w Łodzi MS1
    Więckowskiego 36. 90-734 Łódź
    21.10.2022 – 15.01.2023

  • Stephan Vanfleteren
    Catching Light, Freezing Time
    Sotheby’s
    Avenue Louise 251, 1050 Brussels
    12.10. - 10.11.2022

  • Tomasz Mielech
    Śladami pamięci
    Galeria Na Górze
    Muzeum Karkonoskie
    ul. Matejki 28, 58-500 Jelenia Góra
    5.10. - 31.10.2022

  • Anna Zagrodzka
    Alternaria alternata
    FUNDACJA INSTYTUT FOTOGRAFII FORT
    ul. Racławicka 99, Warszawa 02-634
    29.09. - 20.11.2022

  • Chantal Stoman
    Mémoires effacées
    Galerie Sit Dwon
    4, rue Sainte – Anastase, 75003 Paris
    22.09 – 29.10.2022

  • Graciela Iturbide
    Sueños, Símbolos, y Narración
    Etherton Gallery
    340 S. Convent Ave, Tucson, AZ 85701
    20.09.- 26.11.2022

  • XXII Biennale Fotografii Górskiej
    Jeleniogórskie Centrum Kultury i Miasto Jelenia Góra
    http://biennalefotografiigorskiej.blogspot.com/
    17.09. - 17.10.2022

  • Wystawa Grupy 999
    Skupienie
    Galeria ZPAF - Okręg Dolnośląski Związku Polskich Artystów Fotografików
    ul. św. Marcina 4, 50-327 Wrocław
    17.09. - 9.10.2022

  • Bogdan Dziworski
    Przestrzenie pomiędzy
    Czytelnia Sztuki (Willa Caro)
    ul. Dolnych Wałów 8a, Gliwice
    16.09 – 30.10.2022

  • Emil Fafek
    Ve střehu
    Leica Gallery Prague
    Školská 28, Praha 1
    15.09. - 30.10.2022

  • Simone Oppliger, Luc Chessex,
    Christian Lutz, Luca Zanier
    FOCALE - 40 ans de photographie
    Focale – galerie librairie
    Place du Château 4, CH-1260 - Nyon
    15.09 – 6.11.2022

  • Marek Gardulski & Janusz Marynowski
    Rozmawiamy o pejzażu
    Zpaf gallery
    ul. Św. Tomasza 24, 31-027 Kraków
    14.09 – 15.10.2022

  • Nathalie Amand, Israel Ariño, Harm Botman, Toni Catany, Franck Christen, Denis Dailleux, Hugues de Wurstemberger, Bernard Descamps, Pía Elizondo, Larry Fink, Norbert Ghisoland, Jean-Louis Godefroid, Jessica Hilltout, Graciela Iturbide, Seymour Jacobs, Seydou Keïta, Michael Kenna, Yvon Lambert, Sven Laurent, Paulo Nozolino, Anders Petersen, Bernard Plossu, Sergio Purtell, Irina Rozovsky, Pentti Sammallahti, Maude Schuyler Clay, Bill Steber, Mark Steinmetz, Antonio Uriel, Carla van de Puttelaar, Michel Vanden Eeckhoudt, Yvan Weber et de quelques anonymes.
    de l’amour
    box galerie
    102 chaussée de Vleurgat — 1050 Bruxelles
    10.09 – 22.10.2022

  • Harry Gruyeart
    Between Worlds
    Mark van den Brink
    The Minox Files
    Zirkstraat 20, 2000 Antwerpen
    10.09. - 29.10.2022

  • Tadeusz Rolke
    Tam i z powrotem // Hin und zurück
    Kolekcja Jana de Weryha-Wysoczańskiego
    Reinbeker Redder 81, 21031 Hamburg (Bergedorf)
    10.09 – 30.09.2022

  • Le Japon en duo
    Géraldine Lay, Quatre automnes, 2016-2019 // Marc Riboud, Tokyo, 1958
    Dans le parcours Résonance 2022 / Biennale de Lyon - art contemporain -
    Galerie Le Réverbère, 38 rue Burdeau, 69001 Lyon
    10.09. - 31.12.2022

  • "PAS DE DEUX"
    Art exchange: Fotogalerie Wien as guest in the Gallery Vrais Rĕves
    Galerie Vrais Rĕves
    6 rue Dumenge, 690004 Lyon
    10.09.- 29.10.2022

  • Tomasz Tomaszewski
    Świat jest tam, gdzie się zatrzymałeś
    Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
    ul. 3 Maja 9, 35-030 Rzeszów
    9.09. - 30.09.2022

  • Henryk Tomasz Kaiser
    Nowy Cmentarz Żydowski w Krakowie
    Złota Galeria Nowohuckie Centrum Kultury
    ul. Jana Pawła II 232, 31-864 Kraków
    8.09 – 5.11.2022

  • Wanda Michalak & Debb Mills
    Metamorfopsie - vervormde visie / Metamorphosia – warped vision
    Gallery WM
    Elandsgracht 35, 1016 TN Amsterdam
    3.09 – 1.10.2022

  • Michał Szalast
    Aquanautica
    Galeria na Starówce
    ul. Kościuszki 3, 44-240 Żory
    2.09 – 30.09.2022

  • Marcin Pawlukiewicz
    Jak w rodzinie. O działkowcach i działkach.
    Białostocki Ośrodek Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa
    ul. Warszawska 19, 15-062 Białystok
    12.08 – 2.10.2022

  • Jesse Alexander
    Paul Greenberg
    Jeffrey Silvertone
    In Memoria
    PDNB Gallery
    150 Manufacturing Street, Suite 203, Dallas, TX 75207
    27.08 – 12.11.2022

  • Józef Robakowski
    Laboratorium – zapisy biologiczno-mechaniczne
    Galeria FOTO-GEN OKiS
    plac Nankiera 8, 50-140 Wrocław
    5.08 – 2.10.2022

  • Krzysztof Gołuch
    Smak Życia
    Galeria Wysoka
    ul. Wysoka 9A, 41 – 200 Sosnowiec
    29.07. - 30.09.2022

  • Włodzimier Puchalski
    Domowroty
    Galeria Międzynarodowego Centrum Kultury
    Rynek Główny 25, 31-008 Kraków
    21.07. - 6.11.2022

  • Beyond the Frame
    Museum of Contemporary Photography
    at Columbia College Chicago
    600 South Michigan Avenue, Chicago, IL 60605
    8.07 – 30.10.2022

  • Zygmunt Rytka
    Szkoła Patrzenia / School of Seeing
    Muzeum Współczesne Wrocław
    pl. Strzegomski 2, 53-681 Wrocław
    7.07. - 3.10.2022

  • Tiina Itkonen
    Ilkka Halso
    Sanna Kannisto
    Sandra Kantanen
    Mikko Rikala
    Ice Has a memory
    Persons Projects / Helsinki School
    Lindenstr. 34-35, 10969 Berlin
    2.07 – 3.10.2022

  • Zofia Rydet
    „Zapis socjologiczny 1978 – 1990”
    Muzeum Wsi Radomskiej
    ul. Szydłowiecka 30, 26-616 Radom
    24.06. - 30.09.2022

  • Celina Osiecka
    Usługi fotograficzne
    Muzeum warszawskiej Pragi
    ul. Targowa 50/52, 03-733 Warszawa
    14.05. - 16.10.2022



Spis treści

Copyright © 1997-2022 Marek Grygiel / Copyright for www edition © 1997-2022 Zeta-Media Inc.